Kategoriler

Sebzeli Yemekler

Balıklı Yemekler


Kahvaltılıklar


Tavuklu Yemekler

Pastalar

Pilavlar

Kurabiyeler

Tatlılar

Tarifler e-mailinize gelsin...Balık burcu hakkında merak edilenler , balık burcuna sahip olanların olumlu olumsuz yönleri ,balık burcuna sahip kadın ve erkekler için ayrı ayrı genel özellikleri ve daha balık burcunun bilinmeyen bir çok özelliklerini alttaki bilgilerden öğrenebilirsiniz.


balik-burcu


BALIK BURCU

(19 Şubat – 20 Mart)

Yönetici Gezegeni: Neptün
Element: Su
Nitelik: Değişken
Uğurlu Sayıları: 2, 6
Uğurlu Gün: Cuma
Uğurlu Taşı: Akuamarin
Uğurlu Renk: Turkuaz, nil yeşili
Tarot kartı: Ay
Hayvan: Balıklar
Bitki: İncir ve söğüt , nilüfer, fulya
Kıymetli Taş: İnci
Kıymetli Maden: Platin

Olumlu Özellikleri: Balık burcunun olumlu özellikleri şunlar : Alçak gönüllü. Şefkatli. Sempatik. Hassas. Adapte olabilir. Etkili. Anlayışlı. Nazik. Sezgili. Renkli hayaller. Derin duygular. Sevgiye düşkünlük. Merhametli. Güzel sanatlarda başarılı. İyi niyetli. Yardımsever.

Olumsuz Özellikleri: Balık burcunun olumsuz özellikleri şunlar :Belirsizlik. İhmalcilik. Gizlilik. Kolay dağılmak. Zayıf arzular. Kararsızlık. Mücadeleci değil. Karamsar. Çekingen. Alıngan Balık 

Takım Yıldızı (Astronomi)
Balık takımyıldızının ilk dekanındaki yıldız grubu Band olarak bilinir. İkinci dekan, güçlü bir ifade ile oturarak, bir elinde bir krallık asası tutan, diğer eliyle de Band’ı yakalamış olan Cepheus’tur. Cepheus’un sağ omuzundaki yıldız Al Deramin, kuşağındaki Al Phirk, sol dizindeki ise Shepherd yani Çoban Yıldızı yer almaktadır. Kuzeyde son dekanatta ise kırılmış zincirleriyle, güzel Andromeda bulunur. 

Balık Burcu Kadını Genel Özellikleri : Balık burcu kadını hırslı,tuttuğunu koparan, çekici, sempatik ve iyi huylu tavırlarıyla dikkati çeker. Duygusal ve romantik bir yapıya sahiptir. Evcimen ve evine bağlı bir yapısı vardır. Kendini en çok kendi evinde huzurlu ve rahat hisseder. Balık burcu kadınının sezgileri güçlüdür. Güzel olan her şeyi sever ve rahatına fazlasıyla düşkündür. Toplum içinde dikkati kendi üzerine çekmek ister ve kendisiyle gurur duyar.İnce , hassas ruhludur ve sanata düşkündür.Kıskanç bir yapısı vardır ve her konuda en iyi olmayı arzu eder. Arzuladığı her şeye ulaşmak ister ve bunun için elinden gelen çabayı gösterir. Toplum içinde neşeli ve hareketli tavırlarıyla dikkati çeker. Giyime ve kuşama , bakımlı olmaya önem verir. Balık burcu kadını çekici ve hoş mizacıyla hoş bir kadın tipi çizer. Güzel ve zariftir. Aşka oldukça önem verir ve duygusal anlamda derin hislere sahiptir. Daima hayalindeki aşka ulaşmak ister. Sevip,sevildiğine inandığı taktirde sadık ve tutkulu bir aşık olacaktır.aşk onun için her şeydir.İlişkisinde fazlasıyla fedakardır.
Balık burcu kadını sevdiği erkeği fazlasıyla sahiplenir ve yine fazlasıyla kıskanır.Evliliğe yatkındır. Çocuklarına ve eşine bağlı olur. 

Balık Burcu Erkeği Genel Özellikleri : Balık burcu erkeği nazik, uyumlu,iyimser ve hayalperest yapısıyla dikkati çeker. Umursamaz tavırları olaylardan fazla etkilenmemesine neden olur. Düzenden ve sorumluluk almaktan hoşlanmaz. Başına buyruk yaşamaktan keyif alır. Balık burcu erkeği iş konusunda pratikliği sayesinde başarılı olur. Art niyetli değildir. İnsanlara kolayca güvenir.Balık burcu erkeği hayranlık duyduğu kadınlara aşık olur ve bazen imkansız aşklara sahiptir.Duygusal ve anlayışlı bir yapısı vardır.Sevdiği kadını mutlu etmek için türlü romantizm oyunlarına soyunacaktır. Sanatçı ruhludur ve güzelliğine çok önem verir.Aşk onun için çok önemlidir. Aradığı kişiyi bulduğuna inanırsa sadık bir eş olur, yoksa çeşitli maceralar peşinde koşmaya devam edecektir. Balık burcu erkeği kişiliğini ve derin duygularını anlayan biriyle evlenip ömrünün sonuna kadar mutlu olur. Eşine ve çocuklarına düşkün, sadık ve düşünceli bir yapıda olacaktır.


loading...
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok

Yorum yap

Yorumunuz için teşekkür ederiz.